1
Havalı Cırcır
Havalı cırcır, çok fazla zaman ve fiziksel enerji tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilecek oldukça önemli bir araçtır. Mükemmel sonuçlar elde etmek için sadece kas gücünüzü biraz uygulamanız gerekir. Mümkün olan tüm boyutlarda gelen bu havalı aletlerin kapsamlı çeşitlerini sunuyoruz, böylece alet kutunuza eklemek için doğru aleti bulacaksınız. 

Havalı Cırcır Nedir ve Nasıl Çalışır?
Havalı cırcır, her ikisi de aynı kare sürücüye sahip olduğu için elde tutulan cırcır anahtarına oldukça benzeyen bir anahtar türüdür. Bir havalı cırcırda soket sürücüsünü döndürmek için bir hava motoru takılıdır. Motoru çalıştırmak için tetiği çekmek gerekir. Ardından soket sürücü dönüşünün yönünü değiştirmek için bir anahtar sağlanır. Genellikle bir darbeli anahtarla yanlış bir şekilde karşılaştırılır ancak bu tür bir güç anahtarı torktan ziyade hız için üretilmiştir. Bu havalı alet, sert bir darbeli anahtara göre somun ve cıvatalara karşı daha hassastır. 

Bir havalı cırcır, bir hava kompresörü tarafıından çalıştırılır ve bu nedenle size kaslarınızın sağlayabileceğinden daha fazla tork verir. Bu nedenle, havalı cırcır cıvataları veya somunları daha hızlı gevşetmek için kullanılır, ayrıca çıkarılmazı zor olan veya normal bir cırcırın zor ulaşabileceği dar alanlarda bulunan bağlantı elemanları için de kullanılır. Havalı cırcırlar, geleneksel soket setli cırcırların yanlızca pnömatik çeşitleridir. El tipi cırcırlar gibi sunulan havalı cırcırlar da 1/2", 1/4", 3/4", 3/8" vb. gibi çeşitli boyutlarda gelir. Düşük torklu bir alet olmasına rağmen, somunları gevşetmek için gerçekten hızlı bir yol sağlar. 

Sizlere yalnızca yüksek kaliteli normal hava cırcırları değil aynı zamanda esnek olan ve dolayısıyla kapalı alanlar için mükemmel olan kısa yalpalı hava cırcırlarını da içeren geniş bir havalı alet yelpazesi sunuyoruz, sizi normal bir cırcırın yapabileceği yüzlerce küçük dönüş yapmaktan kurtarıyor. Ayrıca motorlarla çalışmak, şanzımanı değiştirmek vb. gibi daha ciddi işler için ağır hizmet tipi havalı cırcırlarımız var. Havalı cırcırlar bujiler, süspansiyon ve fren kaliper cıvataları vb. üzerinde çalışmak için iyidir. Hangi havalı cırcırı seçerseniz seçin, erggonomik olarak tasarlanmış, korozyona dayanıklı bir havalı cırcır satın alacaksınız.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR