Pnömatik / Havalı El Aleti Tamiri Servisi

Makinebo, endüstriyel sınıf havalı alet onarımı için uzman kaynağınızdır. Fabrikada eğitilmiş teknisyenlerimiz, çok çeşitli pnömatik aletlerin sabitlenmesinde 15 yılı aşkın birleşik deneyime sahiptir. 

Makinebo havalı el aletleri servisi, havalı alet ve endüstriyel elektrikli el aletleri onarım ve servisi konularında uzmandır. Optimum güvenilirlik sağlayan hızlı ve kaliteli onarım hizmetimizle gurur duyuyoruz. Tüm mühendislerimiz yılların tecrübesiyle tam niteliklidir ve sizi profesyonel tavsiye ve uzmanlık sunabilir. Özel gereksinimlerinize uyacak çok çeşitli havalı el aletleri ve endüstriyel elektrikli el aletleri onarım ve servis çözümleri sunuyoruz. 

Tecrübeye Sahip Yüksek Nitelikli Mühendisler
Yılların tecrübesiyle mühendislerimiz sorunları hızlı bir şekilde teşhis edebilir ve kalıcı bir çözüm sağlayabilir. Hizmetimiz kapsamlıdır ve havalı el aletleri ve endüstriyel elektrikli el aletleri hakkında derinlemesine bilgi sahibi olan eğitimli mühendisler tarafından yürütülür. Hava kompresörleri, darbeli anahtarlar veya elektrikli tornavidalar vb. ürünleri kusursuz bir şekilde tamir etme ve bakımını yapma kabiliyetimiz var. 

Şirket prosedürlerimiz profesyonel ve hızlı bir hizmet sunmak için tasarlanmıştır. Karşılaştığınız arızalar ile ilgili sorunu olabildiğince hızlı bir şekilde çözeriz. Çok çeşitli havalı aletlerin onarım ve servisinde yılların verdiği tecrübeyle sorunun doğru bir şekilde teşhis edilmesini ve anında bir çözüm bulunmasını sağlayabiliyoruz. 


Neden Makinebo'yu Tercih Etmelisiniz?
Piyasada daha ucuz onarım ve servis seçenekleri mevcuttur. İlk bakışta çekici görünseler de yanlış onarılan veya bakımı yapılan aletler uzun vadede daha pahalıya mal olur. Makinebo'da ustalıkla yürütülen en iyi mühendislerden kaliteli hizmet alırsınız. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz, onarım veya servis ihtiyaçlarınız ne olursa olsun size daha fazla değer sunan adil bir fiyata sahiptir. 

Makinebo ile şu avantajları elde edersiniz;

  • - Tüm tork doğrulaması ve kalibrasyonu, UKAS standardına göre izlenebilir ekipman kullanılarak gerçekleştirilir.
  • - Tüm onarım ve servis teklifleri tamamen ücretsizdir.
  • - Yüksek eğitimli personelimiz güleryüzlü, ulaşılabilirdir ve her marka ve model havalı aletin onarımına yardımcı olabilir.
  • - Mümkünse yalnızca doğrudan üreticiden alınmış orjinal parçalar kullanıyoruz.
  • - Deneyimli ekibimiz, onarım ve servis önerileri ile birlikte tüm havalı el aletleri hakkında size tam teknik rehberlik ve tavsiye sunabilir.
  • - Optimum performans, pratiklik, zaman ve tasarruf sağlamak için araçlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için yerinde tamir hizmeti de sunabiliriz.
     

Aşağıdaki alet türleri üzerinde çalışıyoruz: Darbeli somun sökme sıkma tamiri, pnömatik taşlayıcı tamiri, pnömatik matkap servisi, kırıcı tamiri, havalı çekiç tamiri, perçin kırıcı tamiri, diyaframlı pompa tamiri, iğneli ölçekleyici tamiri, pnömatik tornavida tamiri, elektrikli tornavida servisi, kör perçin makineleri tamiri, uçak perçin makineleri servisi, pnömatik testere tamiri, havalı yönlendirici tamiri, kum tokmak tamiri, hava kurcalayıcıların tamiri, kaya deliciler ve havalı somun sıkıcıların tamirleri. Aletleriniz üzerinde çalışmak için geçerli model numaralarına ihtiyacımız var.

Havalı El Aleti Tamiri Servisi

Değiştirilmesi onarımdan daha ucuz olan zımbalar, çivi tabancaları, boya püskürtücüler veya tek kullanımlık elektrikli veya pnömatik aletler üzerinde çalışmıyoruz. Ayrıca, onarım parçaları eskimiş, durdurulan araçları da kabul edemeyiz. Aletiniz on yaşında veya daha küçükse, genellikle hala mevcut olan onarım parçaları vardır. Emin değilseniz, (533) 033 0170'i lütfen bizi arayın. Model numarası olmadan aletleri tamir edemeyiz.

Pnömatik El Aleti Tamiri Servisi

Onarım Felsefesi: Onarım maliyeti yeni bir aletin fiyatının %50'sini geçmediğinde havalı aletleri tamir etmenizi öneririz. Onarım maliyeti, karşılaştırılabilir yeni bir aletin fiyatının %50'sini aşarsa, "Çöp için Nakit" takas programı sunuyoruz. Ayrıntılar için arayın.

Ne Kadar Sürer? : Tüm süreç 2 ila 4 hafta sürer. Buna şunlar dahildir: aletlerinizi değerlendirme, fiyat teklifi gönderme, onayınızı alma, parça sipariş etme, onarımları tamamlama ve aletleri size geri göndermek için gerekli olan zaman. Çoğu zaman onarım sürecinin süresi, gerekli parçaların mevcudiyetine bağlıdır.

Gönderim Adresi

Orhanlı Mah. Demokrasi Cad.

No:23 Işıkdağ Plaza Tuzla / İstanbul

Neleri Dahil Etmelisiniz? : Lütfen tam iletişim bilgilerinizi formda doldurun. (Ad, Soyad, Telefon Numarası, Firma Adı, Makine Markası, Makine Modeli, Makinenin Kullanım Süresi, Makinenin Kullanım Amacı, Makine Tamir Gördü mü?) Önemli: Onarım sürecini hızlandırmamıza yardımcı olacağından, araçta neyin arızalı olduğuna dair kısa bir açıklama eklediğinizden emin olun.

Ne Beklenir? : Tüm onarımların 1 ila 2 iş günü içinde alındığını onaylarız. Onarımınızı aldığımızı ve değerlendirme sürecinin planlandığını bildiren resmi bir onay e-postası alacaksınız.

Yardım etmek için buradayız. (533) 033 0170'i  bizi arayın veya aşağıdaki iletişim formunu doldurun.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR